Zadzwoń: +48 788 787 879 lub umów się online:

UMÓW WIZYTĘ

Podczas wizyty trychologicznej, jeśli jest taka konieczność, mogą zostać zalecone zabiegi trychologiczne. Rodzaj i ilość zabiegów jest uzależniona od problemu i jego stopnia nasilenia. Zazwyczaj kompletna kuracja zostaje zaproponowana w trakcie konsultacji. Pracujemy na najlepszych preparatach, które zawierają wysokie stężenie olejków eterycznych i innych aktywnych składników. Pełna oferta zabiegów jest dostępna w zakładce

Czy po wykonaniu serii zabiegów pozbędę się całkowicie problemu?

Wszystko zależy od podatności pacjenta na terapię, zaangażowania i stosowania się do zaleceń również w kuracji domowej. Bardzo często praktykuje się również zabiegi "przypominające" w celu podtrzymania osiągniętych rezultatów. 

Czy jeden zabieg wystarczy?

Zabiegi wykonujemy w seriach. Rodzaj i ilość zabiegów są uzależnione od problemu i jego stopnia nasilenia. Przykładowa kuracja może obejmować 4-6 zabiegów w odstępach 7 dni.

Najczęściej zadawane pytania

Zabiegi trychologiczne

Jak przygotować się do badania trychologicznego?

• 24 h przed badaniem nie myjemy włosów, nie nakładamy odżywek, masek, lakierów, żeli.

• Badanie jest możliwe 2 tygodnie po zabiegu farbowania, trwałej ondulacji.

• Przed badaniem włosów nie prostujemy ani nie poddajemy innym zabiegom termicznym.

• Nie musimy przynosić na wizytę wszystkich preparatów, których używamy - wystarczy lista stosowanych produktów.

• Przygotowując się do wizyty nie ma konieczności zbierania wypadających włosów.

Czy na wizytę obowiązkowo muszę zabrać badania?

Nie jest to warunek do odbycia wizyty. Wszystkie potrzebne kroki i postępowanie omawiamy podczas pierwszej wizyty.

Najczęściej zadawane pytania

Specjalistyczne badanie trychologiczne jest wskazane w przypadku nadmiernego wypadania włosów, schorzeń skóry głowy, uszkodzeń włosów zabiegami fryzjerskimi oraz zniszczenia struktury włosa. Podczas badania udzielone zostaną wskazówki jakimi preparatami pielęgnować skórę i włosy, jak powinno wyglądać prawidłowe mycie oraz aplikacja produktów. W zależności od problemu dopasowujemy indywidualnie kuracje trychologiczne, opierające się na profesjonalnych preparatach o najwyższej zawartości składników aktywnych. Dodatkowo zostaną zasugerowane serie zabiegów trychologicznych do wykonania w naszej klinice, aby zintensyfikować i przyspieszyć pozytywne rezultaty.

Wizyta trychologiczna z badaniem mikrokamerą

Usługi

Beauty

UMÓW WIZYTĘ

UMÓW WIZYTĘ

UMÓW WIZYTĘ

CENNIK

Nowoczesna metoda umożliwiająca ocenę stanu odżywienia organizmu. Oznaczająca 24 biopierwiastki oraz 5 pierwiastków toksycznych. Zalecana jest przy zaburzeniach: gastrologicznych, hormonalnych, neurologicznych, dermatologicznych, układu kostno-stawowego, kardiologicznych. 

Jak wygląda wynik? Co jest w nim zawarte?

Wynik obejmuje 36-52 strony dla osoby dorosłej. Zawiera wykresy z wartościami badanych pierwiastków, analizę tendencji zdrowotnych, zalecenia aktywności fizycznej, typ metaboliczny, program suplementacyjny oraz dietę metaboliczną.

Jak przygotować się do pobrania materiału? 

Włosy powinne być umyte w dniu pobrania lub dzień przed. Nie należy nakładać lakierów, pianek, odżywek. Tylko włosy niefarbowane nadają się do analizy, co oznacza, że powinien być widoczny co najmniej 3-centymetrowy odrost.

Jak wygląda pobranie materiału?

Do wykonania analizy potrzebne jest wycięcie kilku pasm włosów z okolicy potylicznej głowy. 

Jak długo będę czekać na wynik?

Wynik jest gotowy po około 3-4 tygodniach.

Najczęściej zadawane pytania

Analiza Pierwiastkowa Włosów

Kto wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej?

Wszystkie zabiegi wykonywane są przez lekarza.

Jaki zabieg byłby dla mnie najlepszy?

Najlepiej podczas wizyty kwalifikacyjnej ustalić indywidualnie z lekarzem plan zabiegowy.

Najczęściej zadawane pytania

Wszystkie zabiegi z przerwaniem ciągłości naskórka wykonuje lekarz z doświadczeniem w wykonywaniu tego typu zabiegów. Specjalizujemy się zwłaszcza w mezoterapii igłowej oraz mikroigłowej na skórę głowy. Pracujemy tylko i wyłączenie na oryginalnym i najnowszym urządzeniu Dermapen™ 4. Jeśli chodzi o twarz szyję i dekolt, również wykonujemy mezoterapię, a także nici PDO, botox oraz powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym.

Medycyna estetyczna

Badania nutrigenetyczne

Czy badanie jest bolesne? Jak wygląda?

Badanie trwa kilka minut. Jest bezbolesne i nieinwazyjne. Materiał genetyczny pobierany jest z nabłonka poprzez potarcie patyczkiem wymazowym wewnętrznych stron policzków, a następnie poddawany jest analizie laboratoryjnej.

Jak długo czeka się na wynik?

Wynik jest gotowy po około 7 tygodniach.

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie przeprowadzana jest analiza materiału?

Materiał wysyłany jest do Włoch, gdzie na bazie oryginalnej, włoskiej metody przeprowadzana jest analiza. Następnie wynik wysyłany jest do laboratorium do Polski i tłumaczony na nasz język.

Badania nutrigenetyczne iGenesis określają wzajemne oddziaływanie genów na organizm. Wykonując badanie jeden raz, otrzymujesz przewodnik po kluczowych obszarach Twojego zdrowia, który będzie służył całe życie.

Badanie iGenesis odpowiada na pytania:

- Jak powinna być skomponowana dieta i które jej składniki są najlepszym wsparciem dla Twojego zdrowia?

- Czy masz problemy z nietolerancją laktozy, glutenu, fruktozy?

- Jak wchłaniasz i przetwarzasz witaminy i składniki mineralne?

- Czy Twój organizm dobrze oczyszcza się z toksyn (w tym leków i używek)?

- Co zrobić aby zmniejszyć ryzyko rozwoju chorób takich jak cukrzyca typu II czy nadciśnienie tętnicze, otyłość i jej powikłania, niektóre nowotwory?

Omega Test

Badanie stężenia kwasów tłuszczowych na poziomie komórkowym, które ułatwi modyfikację dotychczasowego sposobu odżywiania oraz skuteczną profilaktykę chorób cywilizacyjnych. Omega Test to klucz do prawidłowego funkcjonowania każdej komórki ciała człowieka. Odpowiednie proporcje kwasów tłuszczowych Omega wspomagają metabolizm organizmu
w walce z procesami chorobotwórczymi. 

Kwasy omega: 

- zmniejszają ryzyko poronienia, stanu przedrzucawkowego, są budulcem dla mózgu dziecka,

- dbają o odporność organizmu,

- ułatwiają koncentrację i naukę,

- zapobiegają zawałom, wylewom, miażdżycy,

- chronią przed starzeniem się,

- poprawiają wygląd skóry, wspomagając nawilżenie i koloryt.

Jak wygląda pobranie materiału?

Do wykonania Omega Test wykorzystywana jest analiza suchej kropli krwi. To nowoczesna metoda umożliwiająca poznanie poziomu poszczególnych kwasów tłuszczowych we krwi u pacjentów niezależnie od wieku. Badanie polega na nakłuciu opuszki palca jednorazowym nakłuwaczem i pobraniu 5 kropli krwi na specjalnie przygotowane bibułki. Do analizy wykorzystywane są czerwone krwinki, które najdokładniej odzwierciedlają aktualny stan zdrowia – spowodowane jest to ich długością życia, która średnio wynosi ok. 120 dni.

Jak długo czeka się na wynik?

Wynik jest gotowy po około 4 tygodniach.

Najczęściej zadawane pytania